Bohaterowie


Katniss Mariah McIntire
~~ Powiedziano mi kiedyś, że urodziłam się przywódcą. Nie sądziłam jednak, że stanę na czele armii wilkołaków. Moje życie wciąż jest pełne porażek, a serce zatrute, ale znalazł się ktoś, kto pokochał wszystkie moje wady i postawił mnie na pierwszym miejscu. Czy mam prawo prosić o więcej? No... może o zrozumienie ze strony mojej rodziny.


Katherine Ann McIntire
~~ W życiu każdego ignoranta przychodzi taki dzień, w którym stwierdza, że ilość popełnionych błędów go przerasta. Wtedy zwykle zaczyna usilnie walczyć o wybaczenie. Ja wybrałam bramkę numer dwa. Zebrałam wszystkie siły, usunęłam się w cień, przebudowałam system wartości i stawiając rodzinę na pierwszym miejscu grzecznie czekam na okazję, aby ukazać swoją przemianę. Znając karmę, okazja do walki o najbliższych czyha tuż za rogiem.


Damon Arthur McIntire
~~ Odnalezienie kogoś, kto bez niewygodnych pytań i wymagań zaakceptuje cię takiego, jakim jesteś wymaga cierpliwości. Jednak, utrzymanie kogoś takiego przy sobie wymaga już talentu. Moim talentem jest jednak umiejętność koncertowego spieprzenia każdej znajomości, w jaką kiedykolwiek się wdam. Może to genetyczne? A może taki mój los? Mimo wszystko walczę, chcąc wykorzystać każdą możliwą szansę na zdobycie zaufania tych, na których mocno mi zależy. 


Caroline Elizabeth McIntire
~~ Próbowałam wszelkich sposobów, aby się ustatkować. Chciałam być dobrą siostrą, idealną narzeczoną, a nawet wspaniałą przyjaciółką. Czy mi się udało? Mam toksyczną rodzinę, stary, cichy dom, straciłam najlepszego przyjaciela i zostałam całkowicie sama. Nic nie trzyma mnie w Bornoldswick, więc z uśmiechem na ustach wyjeżdżam na uczelnię. Mam nadzieję, że tam znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.


Tobias Sebastian McIntire
~~Czasami granice zwyczajnie się zacierają. Wtedy wszyscy stają na tym samym poziomie. Teraz jesteśmy równie ważni, równie doświadczeni przez los i równie zaangażowani w odbudowę naszego wspólnego świata. Pierwszy raz w całym swoim życiu mogę śmiało powiedzieć, że jestem szczęściarzem. Spotkałem kogoś, dla kogo jestem gotowy oddać życie. Posiadanie takiej osoby jest najcudowniejszym darem, jaki możemy otrzymać od życia. 
  

    
Klaus Donners                          Shane Donners   

Breth Johanson                Elijah Johanson


Grethel Jenkins                     Stefano Jenkins


Bonnie Stevens                  Eva PillovBeatrice Parker


Mary-Louise Pranks

5 komentarzy:

 1. Dziś jest ten dzień kiedy zabieram się za czytanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niezmiernie mi miło z tego powodu :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się zestawienie zdjęć "z przeszłości" z tymi z czasów współczesnych. Fajny klimat. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to przypadek że większość postaci jest z ,,Pamiętników Wampirów"?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie, to nie przypadek. To zbiór moich ukochanych postaci z różnych seriali i filmów :)

  OdpowiedzUsuń